Jesteśmy producentem nie tylko łodzi poliestrowych ale również różnego rodzaju i wielkości łodzi drewnianych , bardzo stabilnych używanych bardzo często przez wędkarzy i rybaków. Łódź w stanie surowym może być również dla Państwa zabezpieczona i pomalowana specyfikami które zapobiegną szybkiemu skorodowaniu.

Łodzie rybackie

Przykładowa łódź taka jak na zdjęciach o wymiarach około 4m – długości , 1.50m – szerokości , wysokość burty 0.50m i wadze około 70kg kosztuje 2.500zł kompletna z dulkami i wiosłami. Pomalowanie środkiem zabezpieczającym to koszt dodatkowy 400zł.

 

Miłośnicy wędkarstwa wiedzą doskonale, że najlepsze połowy są możliwe wyłącznie w trudno dostępnych zakolach rzek i wodach jezior. Posiadanie własnej łódki jest więc marzeniem wielu z nich, gdyż dzięki niej mają szansę penetrować różne rejony wód, łowić wspaniałe rzadkie okazy i relaksować się na obszarach dzikiej i pięknej natury. Jako producent sprzętu wodnego musieliśmy pomyśleć także o tych potrzebach wędkarzy i dlatego oferujemy im uniwersalne łodzie rybackie drewniane.

Produkowane przez nas łodzie wędkarskie mają prostą, lecz solidną konstrukcję z wysokogatunkowego drewna o dobrze wyprofilowanym dnie, zapewniającym im stabilność na każdej wodzie. Standardowo wyposażone są w komfortowe siedziska oraz dulki wraz z wiosłami, a także przystosowane są do montażu silnika zaburtowego. Można je nabyć w stanie surowym lub ze specjalną powłoką zabezpieczająco- konserwującą, a także pomalowane na dowolny kolor. Jak na solidne łodzie rybackie przystało, są one przystosowane do wód słodkich i słonych, dlatego idealnie sprawdzają się na rzekach, jeziorach, stawach oraz na morzu. Oferujemy różne wymiary łodzi, dlatego można je dostosować do różnych potrzeb. Nasze łódki wędkarskie wybierane są zarówno przez wędkarzy – amatorów, jak i profesjonalnych rybaków. Co ciekawe, coraz częściej naszymi klientami są osoby, szukające sprzętu typowo rekreacyjnego.

Oferowane przez nas łodzie rybackie są tworzone ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo ich przyszłych użytkowników. Dlatego też są tak wyprofilowane, by pewnie utrzymywały kurs, były łatwo sterowalne i przede wszystkim stabilnie trzymały się wody przy różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu każda nasza rybacka łódź może być wykorzystana przez ośrodki wypoczynkowe, znajdujące się blisko zbiorników wodnych i chcących urozmaicić ofertę dla swoich wczasowiczów. Duże łodzie rekreacyjne mogą pomieścić nawet kilka osób i dzięki temu być bardzo interesującą atrakcją nawet nad niewielkim jeziorem.