504 061 520    

Rower wodny model 460, 6-osobowy ze zjeżdżalnią

Największy rower wodny z naszej oferty o obszernym pokładzie w części przedniej dodatkowo zabezpieczony poręczami na burtach.

Zobacz

Rower wodny Model CABRIO 4-osobowy

Możliwość zamontowania dachu na pałąkach oraz drabinki na rufie ułatwiającej wchodzenie z wody na pokład.

Zobacz

Rower Wodny 5-osobowy Model 430

W części tylnej pokładu mały brodzik z relingami dookoła , trzy miejsca na napoje po środku , schowek w oparciu jako opcja dodatkowa.

Zobacz

Rower wodny model 420 - 4 osobowy

Duży rower wodny o tradycyjnym sprawdzonym kształcie , bardzo wygodnymi fotelami oraz tarasem na środku.

Zobacz

Rower Wodny Model 400 4 osobowy

Praktyczny w użytkowaniu, po środku znajdują się cztery otwory na napoje a części przedniej pokładu można się poopalać lub powędkować.

Zobacz

Rower Wodny Model DELFIN 4-osobowy

Jego znaczne wymiary , ukształtowanie i wyprofilowane kształty kadłuba sprawiają że możemy czuć się bezpiecznie na wodzie.

Zobacz

Rower Wodny Model 380 z brodzikiem 4-osobowy

Bardzo chwalony na długie wyprawy przez rodziców z małymi dziećmi. Sprawdzony i ceniony model z stalowymi relingami.

Zobacz

Rower wodny model 360 2+2 osoby

Największy 2-osobowy rower wodny z naszej oferty , z dużym tarasem w części rufowej np. do transportu jeszcze 2 dzieci lub jednej dorosłej osoby

Zobacz

Rower Wodny Model 260 2+1 osobowy

Najmniejszy rower wodny z naszej oferty. Miejsce dla trzeciej osoby przewidziane jest na kopule napędowej w części przedniej rowerka.

Zobacz

Rower wodny model Łabędź i Kaczka w wersji 4 osobowej

Wyprofilowane siedzenia zapewniają wysoki komfort pływania , a stabilna konstrukcja roweru wodnego gwarantuje dużą wyporność.

Zobacz

Rower wodny model Łabędź w wersji 2 osobowej

Wyprofilowane siedzenia zapewniają wysoki komfort pływania , a stabilna konstrukcja roweru wodnego gwarantuje bezpieczne pływanie.

Zobacz

Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego. Stosowane najwyższej jakości materiały sprawiają, że łodzie wiosłowo-motorowe, kajaki rowery wodne cechują się niezawodnością, trwałą kolorystyką i estetyką wykonania. Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom wczasowym i agroturystycznym, pensjonatom oraz wszelkiego rodzaju wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Od początku istnienia jest firmą prywatną i działa w branży laminatów poliestrowo-szklanych jako producent rekreacyjnych jednostek pływających.  Wszystkie sprzęty są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie, a przede wszystkim dobrej zabawie na wodzie.

W szerokim gronie produktów firmy oferujemy: kajaki, canoe, łodzie wędkarskie i rowery wodne duże i małe. Nasze wyroby użytkowane są na terenie całego kraju i poza jego granicami. Znalazły uznanie turystów oraz właścicieli pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, organizatorów spływów kajakowych oraz wielu osób prywatnych.

Z racji tego, że firma „NAVIGO” jest również organizatorem spływów kajakowych na terenie północnej Polski, wiemy jak trzeba odpowiednio wzmocnić kajak, aby służył długo i bez napraw.

Mamy nadzieję, że ta oferta wzbudzi zainteresowanie i nakłoni Państwa do podjęcia decyzji o współpracy handlowej lub kooperacyjnej z naszą firmą. Jesteśmy producentem – zapytaj o cenę wysyłając wiadomość na @ : sprzet@navigo-kajaki.pl

Zapraszamy do współpracy.

Nasze mocne strony

Firma godna zaufania

Nasi klienci mogą monitorować naszą firmę w każdym momencie.

Doświadczenie

Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego.

sprzęt wodny navigo kajaki

Sprzęt wodny

Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom i pensjonatom oraz wypożyczalniom sprzętu wodnego.

transport navigo kajaki

Własny transport

Nasz sprzęt wodny dostarczamy samochodami i przyczepami dostosowanymi do przewozu na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.