Firma P.P.H.U. „NAVIGO” w Lipuszu prezentuje Państwu swoją ofertę na wypoczynek w kajaku. Spływy kajakowe organizowane przez nas obejmują między innymi Pomorze i Kaszuby.

Spływy integracyjne spływy kajakowe lipusz spływy kajakowe wdą z lipusza
lipusz kajaki kajaki lipusz wynajem sprzętu wodnego
transport na spływy kajakowe cennik wynajmu kajaków

 

Komórka: 504 061 520
Kontakt spływy kajakowe: splywy@navigo-kajaki.pl

marek-kaminski

Zapraszamy tych mniej i bardziej zaawansowanych kajakarzy, jak i osoby nie związane z tym sportem do skorzystania z naszej oferty. Mamy nadzieję, że z szerokiej gamy rzek północnej Polski każdy znajdzie coś dla siebie, a nasza firma postara  Państwu w tym pomóc jak najbardziej profesjonalnie.

Znajdujemy się w samym centrum najpiękniejszych szlaków wodnych takich jak szlak rzeki Wdy, Brdy, Słupi czy Łupawy oraz wielu malowniczych jezior np. J.Wdzydzkie , J.Raduńskie czy J.Gowidlińskie  (zobacz mapę Lipusza i okolic).

Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy Państwo wybieracie się na spływ sami, czy grupą zorganizowaną i chcielibyście Państwo skorzystać z usług organizatora spływów kajakowych. Nasza wypożyczalnia oferuje najwyższej jakości kajaki polietylenowe jedno i dwu osobowe oraz canoe. Jesteśmy od tego, aby jak najlepiej taką wyprawę zorganizować – do dyspozycji z miłą i fachową obsługą przez 24 godziny na dobę.

Spływ kajakowy możecie Państwo zacząć z siedziby naszej firmy, która położona jest bezpośrednio nad rzeką Wdą.

W siedzibie również odbywa się obsługa kajakarzy. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla uczestników spływu. Do Lipusza można także dojechać autobusem lub pociągiem z Kościerzyny, Chojnic, Gdyni lub Gdańska. Na terenie wsi, w sąsiedztwie firmy „NAVIGO” znajduje się pole biwakowe z bieżącą wodą i wc.

Jesteśmy producentem szerokiej gamy kajaków, łodzi, rowerów wodnych i dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęt najwyższej jakości, wyprodukowany min. przez naszą firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu możemy udostępnić różnego typu kajaki atestowane pod względem wyporności i niezatapialności, jak również niezbędne wyposażenie ratunkowe.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie możliwe pytania i doradzimy!

Komórka: 504 061 520
Kontakt spływy kajakowe: splywy@navigo-kajaki.pl

spływy kajakowe lipusz , spływy kajakowe wdą z lipusza