Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego. Stosowane najwyższej jakości materiały sprawiają, że łodzie wiosłowo-motorowe, kajaki rowery wodne cechują się niezawodnością, trwałą kolorystyką i estetyką wykonania. Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom wczasowym i agroturystycznym, pensjonatom oraz wszelkiego rodzaju wypożyczalnią sprzętu wodnego.

rowery-wodne lodzie kajaki
przyczepy akcesoria transport

 

kajaki-nawigo-produkcja

Od początku istnienia jest firmą prywatną i działa w branży laminatów poliestrowo-szklanych jako producent rekreacyjnych jednostek pływających.  Wszystkie sprzęty są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie, a przede wszystkim dobrej zabawie na wodzie.

W szerokim gronie produktów firmy oferujemy: kajaki, canoe, łodzie wędkarskie i rowery wodne duże i małe. Nasze wyroby użytkowane są na terenie całego kraju i poza jego granicami. Znalazły uznanie turystów oraz właścicieli pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, organizatorów spływów kajakowych oraz wielu osób prywatnych.

Z racji tego, że firma „NAVIGO” jest również organizatorem spływów kajakowych na terenie północnej Polski, wiemy jak trzeba odpowiednio wzmocnić kajak, aby służył długo i bez napraw.

Mamy nadzieję, że ta oferta wzbudzi zainteresowanie i nakłoni Państwa do podjęcia decyzji o współpracy handlowej lub kooperacyjnej z naszą firmą.

Zapraszamy do współpracy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o e-mail sprzet@navigo-kajaki.pl