Kontakt Navigo Lipusz504 061 520    Facebook Navigo Kajaki Lipusz
  • en
  • de

Drewniane łodzie rybackie

4 m
1.5 m
70 m
0.5 m
Opis

Jesteśmy producentem nie tylko łodzi poliestrowych, ale producentem łodzi drewnianych rybackich, bardzo stabilnych używanych bardzo często przez wędkarzy i rybaków. Łódź w stanie surowym może być również dla Państwa zabezpieczona i pomalowana specyfikami które zapobiegną szybkiemu skorodowaniu.

Miłośnicy wędkarstwa wiedzą doskonale, że najlepsze połowy są możliwe wyłącznie w trudno dostępnych zakolach rzek i wodach jezior. Posiadanie własnej łódki jest więc marzeniem wielu z nich, gdyż dzięki niej mają szansę penetrować różne rejony wód, łowić wspaniałe rzadkie okazy i relaksować się na obszarach dzikiej i pięknej natury. Jako producent sprzętu wodnego musieliśmy pomyśleć także o tych potrzebach wędkarzy i dlatego oferujemy im uniwersalne łodzie rybackie drewniane.

Produkowane przez nas łodzie wędkarskie mają prostą, lecz solidną konstrukcję z wysokogatunkowego drewna o dobrze wyprofilowanym dnie, zapewniającym im stabilność na każdej wodzie. Standardowo wyposażone są w komfortowe siedziska oraz dulki wraz z wiosłami, a także przystosowane są do montażu silnika zaburtowego. Można je nabyć w stanie surowym lub ze specjalną powłoką zabezpieczająco- konserwującą, a także pomalowane na dowolny kolor. Jak na solidne łodzie rybackie przystało, są one przystosowane do wód słodkich i słonych, dlatego idealnie sprawdzają się na rzekach, jeziorach, stawach oraz na morzu. Oferujemy różne wymiary łodzi, dlatego można je dostosować do różnych potrzeb. Nasze łodzie wędkarskie wybierane są zarówno przez wędkarzy – amatorów, jak i profesjonalnych rybaków. Co ciekawe, coraz częściej naszymi klientami są osoby, szukające sprzętu typowo rekreacyjnego.

Oferowane przez nas łodzie rybackie są tworzone ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo ich przyszłych użytkowników. Dlatego też są tak wyprofilowane, by pewnie utrzymywały kurs, były łatwo sterowalne i przede wszystkim stabilnie trzymały się wody przy różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu każda nasza rybacka łódź może być wykorzystana przez ośrodki wypoczynkowe, znajdujące się blisko zbiorników wodnych i chcących urozmaicić ofertę dla swoich wczasowiczów. Duże łodzie rybackie mogą pomieścić nawet kilka osób i dzięki temu być bardzo interesującą atrakcją nawet nad niewielkim jeziorem.

Nasze mocne strony

Firma godna zaufania Navigo Kajaki Lipusz

Firma godna zaufania

Nasi klienci mogą monitorować naszą firmę w każdym momencie.

Doświadczenie Navigo Kajaki

Doświadczenie

Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego.

sprzęt wodny navigo kajaki

Sprzęt wodny

Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom i pensjonatom oraz wypożyczalniom sprzętu wodnego.

transport navigo kajaki

Własny transport

Nasz sprzęt wodny dostarczamy samochodami i przyczepami dostosowanymi do przewozu na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.