Przyjedź do nas na

Spływy Kajakowe
Rzeką Wdą

Rzeka Wda to jeden z najważniejszych szlaków wodnych na Pomorzu. Ta piękna nizinno leśna rzeka przepływa przez równie malownicze okolice – Pojezierze Kaszubskie, Równinę Tucholską oraz Wysoczyznę Świecką.
Obok Brdy, Wda jest jedną z najdłuższych rzek w Borach Tucholskich, a z powodu ciemnobrunatnej barwy nazywana była niegdyś Czarną Wodą.

Spływy kajakowe Wda
Dzięki temu, że Wda jest bezpieczną, wygodną i bardzo długą rzeką, z powodzeniem można tu organizować spływy kajakowe. Szlak jest stosunkowo łatwy, a szybki nurt sprawia, że wiosłowanie staje się przyjemnością. Niewątpliwym atutem jest niewielka ilość przeszkód i przenosek, co docenią rodziny z dziećmi.

Obok udogodnień „technicznych”, nie sposób pominąć walorów estetycznych, jakie oferuje malownicze otoczenie Wdy. Rzeka położona jest w sercu dzikiej przyrody i wyjątkowych krajobrazów na Kaszubach. Spora część trasy daje możliwość podziwiania Wdzydzkiego oraz Wdeckiego Parku Krajobrazowego.

Wśród wielu szlaków kajakowych, Wda daje świetne warunki do biwakowania. Na trasie nie brakuje pól namiotowych i rozbudowanej infrastruktury turystycznej – sklepów, kwater agroturystycznych itp.

Spływy kajakowe jednodniowe na Kaszubach
Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z kajakiem lub nie mają wystarczająco dużo czasu na zwiedzenie wszystkich miejsc na trasie, mogą skorzystać z oferty spływów jednodniowych.
Wycieczka kończy się wtedy w wybranym uprzednio punkcie co docenią początkujący kajakarze.

Spływ Wdą to niezapomniana przygoda dla rodzin i grup przyjaciół.

Nasze mocne strony

Firma godna zaufania Navigo Kajaki Lipusz

Firma godna zaufania 2015-2023

Nasi klienci mogą monitorować naszą firmę w każdym momencie.

Doświadczenie Navigo Kajaki

Doświadczenie

Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego.

sprzęt wodny navigo kajaki

Sprzęt wodny

Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom i pensjonatom oraz wypożyczalniom sprzętu wodnego.

transport navigo kajaki

Własny transport

Nasz sprzęt wodny dostarczamy samochodami i przyczepami dostosowanymi do przewozu na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.