POLECANY
SZLAK ŁATWY
PROMOCJA
SZLAK ŁATWY
SZLAK UCIĄŻLIWY
SZLAK UCIĄŻLIWY
SZLAK UCIĄŻLIWY
SZLAK UCIĄŻLIWY
SZLAK UCIĄŻLIWY

Spływy kajakowe pomorskie
Według opinii miłośników kajakarstwa, Pomorze to jedno z najlepszych regionów do uprawiania turystyki kajakowej. Pod względem atrakcyjności oraz długości szlaków, województwo pomorskie nie ma sobie równych.
Łącznie można tu korzystać z 2 300 km szlaków na ponad 30 rzekach. Najczęściej wybierane to: Wda, Brda, Słupia, Radunia, Wierzyca, Łupawa, Trzebiocha i Wieprza.

Spływy kajakowe Kaszuby
Na Kaszubach najbardziej popularne trasy to m.in. Kółko Raduńskie - atrakcyjny aczkolwiek dość wymagający szlak tworzący 40 km pętlę. Wypływająca z kaszubskich jezior Radunia, uznawana jest za prawdziwy raj dla amatorów kajakarstwa. Płynąc z jej nurtem można podziwiać np. elektrownie wodne.

Spływ kajakowy Wda
Świetne warunki do uprawiania turystyki kajakowej daje także południowa część Kaszub, a dokładnie rejony jeziora Wdzydze.
Popularnością cieszy się szczególnie przepływająca przez Wdzydzki Park Krajobrazowy i Bory Tucholskie - rzeka Wda. Czarna Woda - bo tak też jest nazywana - to wyjątkowe walory krajobrazowe i przyjemna trasa dla rodzin oraz początkujących.

Spływy kajakowe na Pomorzu
Wśród spływów kajakowych na Pomorzu najpopularniejszym i najważniejszym szlakiem jest Brda.
Obok Wdy, uznawany jest za najpiękniejszy szlak kajakowy w naszym kraju, ponieważ odkrywa przed nami wyjątkowe walory przyrodnicze. Jego łączna długość to 233 km!
Dopływem Brdy jest Zbrzyca – to bardzo ciekawy szlak na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Bardzo atrakcyjnym pomysłem na spływ jest również Wierzyca. Szlak ukazuje piękno przyrody, ale także dziedzictwo kulturowe Kociewia – elektrownie wodne, katedrę w Pelplinie, zamek krzyżacki w Gniewie i wiele innych obiektów historycznych.

Spływy kajakowe jednodniowe
Ilość i długość kaszubskich szlaków może przyprawić o zawrót głowy, ale spokojnie – nie trzeba od razu zwiedzać wszystkich tras. Na początek dobrze jest skorzystać z oferty spływów jednodniowych i wybrać prostsze szlaki. Jest to dobry pomysł dla początkujących kajakarzy i rodzin z dziećmi. Rozbudowana infrastruktura - miejsca postojowe ze sklepami, WC itp. ułatwią wypoczynek i organizację dnia.

Niezapomniane chwile w kajaku

Nadłuższe spływy kajakowe

Jako doświadczeni organizatorzy spływów, zapraszamy do korzystania z naszej oferty zarówno mniej jak i bardziej zaawansowanych kajakarzy oraz osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały tego typu aktywności. Dla początkujących świetnym pomysłem będą spływy kajakowe jednodniowe, a dla bardziej doświadczonych mamy dłuższe szlaki o większym stopniu trudności.
Wśród osób zaczynających swoją przygodę z kajakiem dobrym wyborem będzie m.in. spływ kajakowy Wda – łatwy, przyjemny i bardzo malowniczy szlak.
Zaawansowani „zawodnicy” mogą z kolei spróbować swoich sił na szlaku Brdy.

Spływy kajakowe pomorskie
Dzięki temu, że znajdujemy się w sercu najpiękniejszych szlaków wodnych w województwie pomorskim, takich jak szlak rzeki Wdy, Brdy, Słupi czy łupawy oraz wielu malowniczych jezior, np. J. Wdzydzkie, J. Raduńskie czy J. Gowidlińskie, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Posiadamy własny transport

Płyń dokąd chcesz, przyjedziemy po Ciebie!

Jeżeli na spływ wybierasz się swoim samochodem, to możesz zostawić go na bezpłatnym parkingu obok naszej firmy, a my zapewnimy transport na spływ lub ze spływu.

Oprócz naszego doświadczenia i bezpiecznego sprzętu wodnego spływy kajakowe na Pomorzu oferowane przez naszą firmę to także sprawny transport.
Dzięki temu możecie płynąc gdzie chcecie, a my przyjedziemy po Was we wskazane miejsce.

Jeśli wybieracie się na spływ własnym samochodem, możecie bez problemu zostawić go na bezpłatnym parkingu, a my zapewnimy transport na spływ lub ze spływu.

Spływy kajakowe pomorskie Mimo, że teren szlaków jest dość rozległy, przyjeżdżając do nas autobusem lub pociągiem, szybko traficie do celu. Przystanek PKS znajduje się 50 metrów, a PKP 300 metrów od naszej firmy.

Nasze mocne strony

Firma godna zaufania Navigo Kajaki Lipusz

Firma godna zaufania 2015-2023

Nasi klienci mogą monitorować naszą firmę w każdym momencie.

Doświadczenie Navigo Kajaki

Doświadczenie

Firma „NAVIGO” od 1994 roku zajmuje się produkcją sprzętu wodnego.

sprzęt wodny navigo kajaki

Sprzęt wodny

Produkowany sprzęt dedykowany jest amatorom i profesjonalistom, ośrodkom i pensjonatom oraz wypożyczalniom sprzętu wodnego.

transport navigo kajaki

Własny transport

Nasz sprzęt wodny dostarczamy samochodami i przyczepami dostosowanymi do przewozu na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.