EMPFOHLEN
EINFACH ROUTE
EINFACH ROUTE
SCHWIERIGER ROUTE
ANSTRENGEND ROUTE
EINFACH ROUTE
ANSTRENGEND ROUTE
ANSTRENGEND ROUTE
EINFACH ROUTE
ANSTRENGEND ROUTE
ANSTRENGEND ROUTE

Spływy kajakowe pomorskie
Według opinii miłośników kajakarstwa, Pomorze to jedno z najlepszych regionów do uprawiania turystyki kajakowej. Pod względem atrakcyjności oraz długości szlaków, województwo pomorskie nie ma sobie równych.
Łącznie można tu korzystać z 2 300 km szlaków na ponad 30 rzekach. Najczęściej wybierane to: Wda, Brda, Słupia, Radunia, Wierzyca, Łupawa, Trzebiocha i Wieprza.

Spływy kajakowe Kaszuby
Na Kaszubach najbardziej popularne trasy to m.in. Kółko Raduńskie - atrakcyjny aczkolwiek dość wymagający szlak tworzący 40 km pętlę. Wypływająca z kaszubskich jezior Radunia, uznawana jest za prawdziwy raj dla amatorów kajakarstwa. Płynąc z jej nurtem można podziwiać np. elektrownie wodne.

Spływ kajakowy Wda
Świetne warunki do uprawiania turystyki kajakowej daje także południowa część Kaszub, a dokładnie rejony jeziora Wdzydze.
Popularnością cieszy się szczególnie przepływająca przez Wdzydzki Park Krajobrazowy i Bory Tucholskie - rzeka Wda. Czarna Woda - bo tak też jest nazywana - to wyjątkowe walory krajobrazowe i przyjemna trasa dla rodzin oraz początkujących.

Spływy kajakowe na Pomorzu
Wśród spływów kajakowych na Pomorzu najpopularniejszym i najważniejszym szlakiem jest Brda.
Obok Wdy, uznawany jest za najpiękniejszy szlak kajakowy w naszym kraju, ponieważ odkrywa przed nami wyjątkowe walory przyrodnicze. Jego łączna długość to 233 km!
Dopływem Brdy jest Zbrzyca – to bardzo ciekawy szlak na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Bardzo atrakcyjnym pomysłem na spływ jest również Wierzyca. Szlak ukazuje piękno przyrody, ale także dziedzictwo kulturowe Kociewia – elektrownie wodne, katedrę w Pelplinie, zamek krzyżacki w Gniewie i wiele innych obiektów historycznych.

Spływy kajakowe jednodniowe
Ilość i długość kaszubskich szlaków może przyprawić o zawrót głowy, ale spokojnie – nie trzeba od razu zwiedzać wszystkich tras. Na początek dobrze jest skorzystać z oferty spływów jednodniowych i wybrać prostsze szlaki. Jest to dobry pomysł dla początkujących kajakarzy i rodzin z dziećmi. Rozbudowana infrastruktura - miejsca postojowe ze sklepami, WC itp. ułatwią wypoczynek i organizację dnia.

Unvergessliche Momente im Kajak

Die längsten paddeltouren

Jako doświadczeni organizatorzy spływów, zapraszamy do korzystania z naszej oferty zarówno mniej jak i bardziej zaawansowanych kajakarzy oraz osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały tego typu aktywności. Dla początkujących świetnym pomysłem będą spływy kajakowe jednodniowe, a dla bardziej doświadczonych mamy dłuższe szlaki o większym stopniu trudności.
Wśród osób zaczynających swoją przygodę z kajakiem dobrym wyborem będzie m.in. spływ kajakowy Wda – łatwy, przyjemny i bardzo malowniczy szlak.
Zaawansowani „zawodnicy” mogą z kolei spróbować swoich sił na szlaku Brdy.

Spływy kajakowe pomorskie
Dzięki temu, że znajdujemy się w sercu najpiękniejszych szlaków wodnych w województwie pomorskim, takich jak szlak rzeki Wdy, Brdy, Słupi czy łupawy oraz wielu malowniczych jezior, np. J. Wdzydzkie, J. Raduńskie czy J. Gowidlińskie, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wir verfügen über unseren eigenen transport

Fahren Sie, wohin Sie nur wollen! Wir werden zu Ihnen kommen!

Wenn Sie zur Paddeltour mit Ihrem eigenen Auto kommen, können Sie es auf dem kostenlosen Parkplatz neben unserer Firma lassen. Wir bieten den Transport zur Tour und zurück.

Oprócz naszego doświadczenia i bezpiecznego sprzętu wodnego spływy kajakowe na Pomorzu oferowane przez naszą firmę to także sprawny transport.
Dzięki temu możecie płynąc gdzie chcecie, a my przyjedziemy po Was we wskazane miejsce.

Jeśli wybieracie się na spływ własnym samochodem, możecie bez problemu zostawić go na bezpłatnym parkingu, a my zapewnimy transport na spływ lub ze spływu.

Spływy kajakowe pomorskie Mimo, że teren szlaków jest dość rozległy, przyjeżdżając do nas autobusem lub pociągiem, szybko traficie do celu. Przystanek PKS znajduje się 50 metrów, a PKP 300 metrów od naszej firmy.

Unsere stärken

Firma godna zaufania Navigo Kajaki Lipusz

Vertrauenswürdige Firma 2015-2020

Unsere Kunden haben zu jeder Zeit einen Einblick in die Abläufe unseres .

Doświadczenie Navigo Kajaki

Erfahrung

Die Firma „NAVIGO“ beschäftigt sich seit 1994 mit der Herstellung der Wasserausrüstung..

sprzęt wodny navigo kajaki

Wasserausrüstung

Die von uns hergestellte Ausrüstung wird sowohl für Anfänger als auch Professionellen, Erholungszentren, Pensionen sowie für den Verleih bestimmt..

transport navigo kajaki

Eigentransport

Unsere Wasserausrüstung wird mit Wagen und Anhängern geliefert, die an den Transport in ganz Polen und in den EU-Ländern angepasst sind. .